Magazin

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 4th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Duygu Eski Survivor Merve İle Atıştı

Survivor yarışması bitti bitmesine de konuşmalar bir türlü bitmiyor. Finalde Doğukan Manço ve Hilmi Cem’in oylamaya çıktığı ve açık bir fark atarak Hilmi Cem’in Survivor seçildiği yarışmada en çok konuşulan isimlerden biri olan Duygu Çetinkaya eski Survivor Merve Oflaz ile feci bir şekilde kapıştı. Twitter üzerinden yaptıkları bu tartışma iki ismin karşılıklı atışmaları ile devam etti. Olayın başlangıç şekli şu şekilde gerçekleşiyor. Survivor yarışması başlıyor ve eski Survivor olan yarışma birincisi Merve Oflaz yeni yarışmayı takip ederken yarışmacılar hakkında yorumlar yapıyor. Duygu ise elenince bütün bu yorumları tek tek okuyor. Duygu Twitter hesabından attığı bir tweet ile Merve Oflaz’a meydan okudu.

MERVE DENEN ARKADAŞI TANIMAM!

Duygu twitter hesabı üzerinden kendisinin Merve Oflaz’ı tanımadığını belirtti. Oysa Merve Oflaz’ın kendisini yakından takip ettiğini ve kendisi ile ilgili olarak çok kafa yorduğunu söyleyen Duygu bu sözleri ile tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu. ‘’Bana kendisi çok kafalı takmış, e normal meyve veren ağaç taşlanır’’ diyen Duygu Çetinkaya Merve Oflaz’a meydan okuyarak ‘’kendisini twitter hesabında değil, parkurlarda görmek isterim’’ dedi. Duygu’nun bu yazdıklarına şaşıran Merve ise eski bir Survivor yarışmacısı olduğunu ve bu yüzden yarışmayı yakından takip ettiğini söyledi. Survivor yarışmasına yer alan herkes hakkında yorum yaptığını dile getiren Merve sadece Duygu seninle ilgili yorum yapmadım, herkes ile ilgili yorum yaptım dedi. Fanların Duygu’yu kışkırttığını söyleyen Merve Duygu’ya dolduruşa gelme dedi. Aynı zamanda Duygu’nu meydan okuduğu gibi parkurlarda görüşür diyen Merve Duygu’ya karşı bir atak yaptı.

DUYGU ELENİNCE NE YAPTI?

Survivor yarışmasında en çok merak edilenler arasında yer alıyor Duygu Çetinkaya. Oldukça çok seveni olan ve asabi tavırları ile Survivor’da en çok konuşulan yarışmacılardan biri olmayı başaran Duygu Çetinkaya elendikten sonra, Panama’da bir süre tatil yaparak zaman geçirdi. Survivor yarışmasının bitmesi ile birlikte Türkiye’ye dönen Duygu ilk röportajını Acun Medya grubuna verdi. En acı duyduğu olayın Gölcük depremi olduğunu söyleyen Duygu, o depremde hayatım kurtuldu ama depremiz izleri bir türlü silinmedi dedi.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑