Yaşam no image

Yayımlanma Tarihi: Kasım 15th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Raflar

raf sistemleriAvrupa Standartları çerçevesinde üretim yapan bir markadan raf sistemi ihtiyacının karşılanması ve sistem seçiminin de uzun vadede değişen ihtiyaçlar düşünülerek yapılması, firma sahiplerinin ticari hayatında büyük bir avantaj sahibi olmalarını sağlar. Doğru raf sistemi seçmek içinse sadece http://www.guney.com.tr/ adresini tıklamak yeterli iken firma sahiplerinin rafları basit üniteler olarak değerlendirmesi, uzun vadede birçok farklı açıdan önemli ölçüde tasarruf etme imkanını elinin tersiyle itmesi manasına gelir.

Raf sistemleri doğru seçilmesi halinde; depo alanının verimli kullanımı, işgücü ve ekipman maliyetlerinin azaltılması, ürün çeşitliliğinin arttırılması, daha fazla ürünle çalışılması, montaj ve istifleme işlemlerinin daha kısa sürede yapılması, sevkiyatların daha düşük maliyetle daha hızlı yapılması ve daha da birçok konuda avantaj sağlar. Aslında doğru sistemin seçiminin uzun vadede işletmelere sağlayacağı avantajlar birkaç cümleyle izah edilemeyecek kadar fazladır. Kısa vadede sadece tek bir konu çok küçük bir miktarda tasarruf etme imkanı sunan raflar dahi onlarca farklı alanda bu tasarruf imkanını sağlayarak, uzun vadede düşünüldüğünde maliyetlerin çok ciddi biçimde aşağı çekilmesini sağlar.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !