Yaşam no image

Yayımlanma Tarihi: Kasım 15th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Dakikalar İçinde Usta ve Firma Bulma

dekorasyon Arama motoru kullanarak bireysel ve ticari ihtiyaçlara uygun fiyatlarla çözüm sunacak bir firma yahut usta bulmak, kullanılan arama motoru Google gibi çoğu internet kullanıcısı için direk olarak internetin kendisi demek olan bir araç seçildiği takdirde dahi pek de kolay olmuyor. Zira tek bir Google aramasıyla yüzlerce web sitesiyle karşılaşan internet kullanıcılarının bu kadar fazla firma ve usta arasından hangisi seçeceği konusunda ciddi kafa karışıkları yaşaması mümkün.

Saatlerce veya bazen de günlerce zaman ayrılması ve tüm bu web sitelerini tek tek ziyaret ederek iletişim kurulması durumunda dahi yüzlerce firmadan dekorasyon ve tadilat fiyat teklifi alınması gerekiyor. Bu zorlu ve pek de katlanılması mümkünmüş gibi görünmeyen uğraşa girmeden sadece siteyi ziyaret etmek, bütün bu zahmetli uğraşın site tarafından kullanıcı için verilmesinin sağlanması anlamına geliyor. Kendisine ulaşan her talepte yüzlerce firma ve usta seçeneği sunan firma, kullanıcının bu firma ve ustalara daha önce verilen fiyat-kalite puanlarını da görmesini sağlıyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !