Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 14th, 2013 | Haber Editörü: Hasan Arıkan

0

Crowe’dan Gezi Parkı’na Destek

Dünya çapında tanınan ve pek çok ödüllü filmde rol alan Russell Crowe Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Taksim Gezi Parkı eylemlerine destek veren ünlüler kervanına katıldı. Twitter hesabından paylaştığı mesajda “Vicdan, dini kuralların üzerindedir” yazan Hollywood starı, Türkiye’de yaşanan olaylardan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Daha önce Radiohead, Madonna, Manu Chao ve Tilda Swinton gibi dünya ünlü yıldızlar da Gezi Parkı olaylarıyla ilgili çarpıcı bir açıklamalarda bulunmuş, Türkiye’de yaşanan süreçle ilgili düşüncelerini ifade etmiş ve eylemcilere destek verdiklerini söylemişti. Ülkemizde Gladyatör ve Akıl Oyunları gibi filmlerle yerli sinemaseverlerin beğenisini kazanarak adından söz eden Hollywood starı Russell Crowe, Twitter üzerinden hem Gezi eylemcilerinin hem de polislerin davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine yönelik bir açıklama bulundu.

Russell Crowe Twitter hesabından gönderdiği mesajda, Türkiye’de Gezi Parkı olaylarıyla başlayan şiddet olaylarını duymaktan üzüntü duyduğunu belirtti. Gönderdiği Tweet ile Gezi Parkı olaylarını yakından takip ettiğini herkese gösteren Russell Crowe mesajında, polisler kadar protestocuların da davranışlarını akılları ve kalpleri ile gözden geçirmesi gerektiğini ifade etti. Vicdanın dini kuralların üzerinde olduğunu yazarak sonlandırdığı Russell Crowe’un Twitter mesajı ise takipçileri tarafından binlerce RT edilerek hızla paylaşıldı.

Haber Etiketleri: , ,


Haber Editörü Hakkında

İlkokul öncesinde tanıştığım Amiga 500, Amiga Workbench kullanmaya çalışırken erken yaşta okuma yazma öğrenmeme sebep oldu. İlkokul yıllarımda 386 DX başında oyun oynamak için geçirdiğim saatler ise MS-DOS kullanmayı öğrenmemi sağlayarak, PC dünyasına kocaman bir adım atmama yardımcı oldu. Üniversite yıllarında özgün içerik üretimine yönelik çeşitli alanlarda çalışmalar yapmaya başladım. Geçen yıllar içinde yüzlerce farklı siteye, onlarca farklı konuda, binlerce farklı yazıyla katkı sağladım ve sağlamaya da devam etmekteyim. Şuanda Tamseo+ ekibinin bir parçası olarak başta Tam Haber olmak üzere çeşitli mecralarda editörlük yapmakta, özgün içerik konusunda farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara destek sağlamaktayım.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !