Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ocak 18th, 2021 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

CML Cargo Farkı

CML Cargo yıllardır İngiltere merkezli olarak başta Türk Vatandaşlarına olmak üzere tüm Avrupa’da faaliyet göstermektedir. Türkiye – Avrupa ve Avrupa – Türkiye arasında binlerce kişiyi başarı ile taşımayı başarmış ve başarılarına yenilerini ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir. CML Cargo, taşıma işlemleriniz ile ilgili tüm beklentilerini karşılar. Uzman personeller ve profesyonel yaklaşımlar ile hızlı, güvenli ve avantajlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Ev eşyalarınızı, son teknoloji ekipman yardımları ile toplar, paketler ve nakil işlemini sağlar. CML Cargo depolama, eşyaların yeni yerinde kurulumu gibi ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir. Yıllardır yurt dışı taşımacılıkta öncü yapılanması ile tercih sebebi olan CML Cargo. Hesaplı işlem avantajları, bütçe dostu yaklaşımları ile her zaman size hizmet vermeye devam etmektedir. CML Cargo ile zorlu, karmaşık ve prosedüre dayalı tüm işlemleriniz, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözümlenir.

Vizyonumuz
Teknolojik gelişmelerin hız kazandığı modern dünyamızın gerektirdiği yeniliklere ayak uydurarak, faaliyetlerimize evrensel ve ulusal ticari etik kurallar çerçevesinde devam etmektir. Müşteri memnuniyetini bir öncelik haline getirerek, müşterilerimiz için kaliteli, hızlı ve profesyonel nakliye hizmetleri sunarak, bu deneyimi stressiz yaşamalarını sağlamaktır. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlarla cevap vermektir. Uluslararası eşya nakliyatı sektöründe başarılarımıza devam etmek ve en geniş müşteri portföyüne ulaşarak öncü ve marka bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Uluslararası Nakliyat alanında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya devam eden CML Cargo teknoloji destekli hizmetlerini, müşterilerin isteklerine en iyi şekilde cevap verecek şekilde ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak çizgisinde sürdürmeye devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerle sürekli olarak en iyiyi, en kalitelisini ve en yenisini aramaya ve verdiğimiz hizmetlerimizde daha kaliteli çalışmalara imza atmak üzere profesyonel ve donanımlı ekibimizle uluslararası nakliyenin geleceğine yön vermek üzere çalışmalarımızı gerçekleştirmek amacındayız. Hali hazırda müşterilerimiz için çok zorlu geçen bu süreci onlar için stressiz geçmesini sağlamak ve bu sektörün her zaman ilk sıralarında yer almak için var olan tüm gücümüzle rekabet ederek kaliteyi arttırmak prensiplerimiz arasındadır.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !