Yerel civi-küpeler

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 17th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Çivi Küpeler

Küpe kullanımı kadınlar için her zaman son derece önemli bir konu olmuştur. Küpelerin içlerinde barındırdıkları yoğun anlatım gücünü bilen ve hem bu güçten yararlanmak isteyen, hem de güzelliğini ortaya en iddialı biçimde büyük bir özgüvenle sergilemek isteyen kadınlar gerek gündelik, gerek gece şıklığında yaptığı küpe seçimlerinde her zaman son derece dikkatli davranmışlardır. Küpelerin kişilik özelliklerini de vurgulayıcı özelliği sayesinde anlatmak istedikleri mesajları dışarıya aktarırken, kendi güçlerine de güç katan kadınların en çok tercih ettiği küpe modelleri arasında yer alan çivi küpeler, model yelpazesi olarak oldukça geniş ürün seçenekleri içermektedir.

Gündüz ve gece şıklığına göre ayrı ayrı, özel olarak tasarlanan çivi küpeler, hem anlatım güçleri en yoğun modeller arasında yer almakta hem de duruşlarının asaletiyle görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Anlatım gücü yüksek olan bu küpelerin anlamlarını oraya en güzel şekilde çıkarmak için takı alışverişinde ve kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Takı olarak çivi küpe seçerken, küpenin ne zaman takılacağı oldukça önemlidir. Bu unsurla bağlantılı en önemli konulardan biri de eğer birden fazla takı kullanılıyorsa mutlaka çivi küpenin modelini kapatmayan bir takı seçilmelidir. Çivi küpeler, iddialı takı modelleri arasında üst sırada yer aldığından dolayı çivi küpeyi başka bir iddialı takıyla kombinlemek gündelik şıklıkta abartı olmakla beraber, sizi şıklıktan rüküşlük evresine düşürecek bir seçenektir. Bu sebepten dolayı gündelik kıyafetleri tamamlarken, kolye yerine sade bir yüzük ya da bileklik tercih edilmesi daha doğru bir seçenektir.

Ancak gece şıklığı için aksesuar kombini yapılıyor ise o zaman bir takım kullanılması gerekmektedir. Çivi küpeyi en az onun kadar görkemli olan ama aynı zamanda sadeliği de içinde barındıran mütevazı bir kolye ile kombinlemek hem geceye bir güneş gibi parlamanızı sağlayacak, hem de kıyafetinizi müthiş bir şekilde gösterecek olan bir seçenektir.

 

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑