Sosyal Medya cam bölme

Yayımlanma Tarihi: Haziran 12th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Cam Bölme Nedir?

Artık ofislerde duvarlar yok şeffaflık ve verimlilik devri. Çağrı inşat Cam Dizayn alanındaki tecrübesiyle ofislerinizde iç karartan basık duvarlar yerine daha aydınlık mekânlar kazandırıyor. Cam bölme sistemleri ağırlıklı olarak cam kullanılan cam duvar, yarım cam duvar, yatay cam duvar gibi farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Başta yalıtım olmak üzere tüm detayları en ince ayrıntısı ile hesaplayarak üretildiği bu sistemde alanında uzman ekip ve kadromuzla ile en iyi sonuçları vermekteyiz. Siz de iş yerlerimize gelerek örnek çalışmalarımızı inceleyebilir aklınızda istediğiniz tarzda cam bölme sistemi var ise onları da istediğiniz şekilde hayata dönüştürebiliriz Sizde arayın ofisinizi cam bölmeler ile tasarlayalım. . Tek camlı ya da çift cam uygulanan cam bölmeler Çift cam arasına monte olan jaluzi camlı bölmeler Kumandalı bir sistemdir ve ofislere şeffaflık kazandırır. Alanlarını genişletmek isteyenler için en ideal çözümü olan cam bölme sadece alan genişletmekle kalmayıp uygulandığı bölümde oldukça şık ve dekoratif bir görünüm de sağlıyor.
Tüm duvar olarak uygulanan cam bölme sistemleri oldukça şık ve gösterişli bir ofis ortamı sağlamasının yanı sıra İnce ve zarif yapısı ile ofislerde kullanım alanını daraltmadan bölünme sağlıyor. Uzun süre kullanım için uygun olan bu sistemler, yıllar sonra bile ilk günkü gibi kalır. Ofislere modern bir görünüm kazandıran cam bölmelerde isteğe göre şeffaf, renkli, desenli, buzlu cam kullanılarak ofis ve mekânlarda, özgürlük ve tasarruf getiriyor. Kurulumunun kolay ve pratik olması zaman kayıplarını önlemesinin yanı sıra sistem ihtiyaç halinde sökülerek başka bir yere nakledilerek kurulma imkânı sağlıyor. Büyük ve geniş mekânların bölme duvar ihtiyacını karşılamaya yarayan cam bölme, yaratıcı ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Personel ile müşteri arasındaki ilişkide süreklilik kazandıran camlı bölmeler çalışma ortamının düzenli olmasına katkı sağlamaktadır.
Karanlık ve basık duvarlar yerine ışığı her yana dağıtan cam bölmeler ile ferah ofislerde çalışmak artık mümkün. Çalışanların motivasyon ve performansını yükselmesini sağlayan cam bölmeler aydınlatma için kullanılan elektrik enerjisinin tasarrufu kişi ya da kurumların bütçesine de önemli katkılar sağlıyor. Çalışma alanlarınıza uygun elverişli tasarımları sayesinde eşsiz şık ve estetik görüntüsüyle göz dolduruyor. Kendi İmalatımız olan cam bölme sistemlerinde  temperli cam, lamine cam ve aksesuarları ile cam bölme uygulamalarında yüksek kapasiteli profesyonel çözümleri ile projelerinize uygun tarzınızı yansıtan ofislere kavuşabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !