Yaşam büyük beden giyim

Yayımlanma Tarihi: Kasım 27th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Büyük Beden Giyim Ürünleri

büyük beden giyimBüyük numara ayakkabı giyen beylerin büyük bir bölümü aynı zamanda büyük beden giyim ürünlerine ihtiyaç duyduğu için bu tip beden yapısına sahip olanların istediği gibi giyinmesi her zaman sıkıntı olmuştur. Nitekim çoğu büyük bedenli erkek oldukça uzun yıllar evvel modayı takip etmeyi, kıyafet alırken tarzını düşünmeyi ve hatta giyim alışverişlerin şık görünmeyi bir kenara bırakmıştır. Büyük beden üretim yapan markalar bir elin parmaklarını dahi geçmezken, çoğu markanın zaten büyük bedenli olan erkeklere bir de sürekli enine çizgili tişört ve gömlekler üretmesi, büyük beden giyinen beylerin şık görünmesini imkansız hale getirmiştir.

Büyük bedenli olduğu için erkeklerin daha da kilolu görünmemesi için en son giymesi gereken kıyafetler enine çizgili tasarımlar olmasına karşın bugün hala tüm tasarımları enine çizgili olan büyük beden üreticileri bulunmaktadır. Zaten sayısı çok az olan büyük beden kıyafet üreticilerinin işini bir de bu şekilde sadece yapmak için yapması ve tasarım ya da şıklık gibi şeyleri düşünmemesi, bu beden yapısına sahip olan beylerin artık sadece örtünmek için giyinmesine neden olmaktadır.

Uzun seneler boyunca bu sorunu çeken beyler artık şıklık veya sezon modasını takip ederek şık bir görünüme sahip olmak gibi şeyleri düşünmüyor. Zaten ayağına veya bedenine uyan bir ayakkabıyı ve kıyafeti zar zor bulabilen büyük bedenli erkeklerin seçim şansı da olmuyor. Karşısına çıkan ilk ürünü almak zorunda kalan erkeklerin seneler boyunca yaşadığı bu sorun ise İri Adam sayesinde kolayca çözülüyor. Özel sipariş kıyafet diken ve ayakkabı yapan firmaları aramak zorunda kalmadan birkaç tıkla birbirinden kaliteli ve şık tasarımları kapıya teslim sipariş edebilen beyler, şık bir görünüme sahip olmak için bütçe sarsan meblağlar ödemek zorunda da kalmıyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !