Siyaset Bülent Arınç Siyaseti Bırakıyor

Yayımlanma Tarihi: Kasım 23rd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Bülent Arınç Siyaseti Bırakıyor !

Başbakan yardımcısı Bülent Arınç bir buçuk yıl sonra siyaseti bırakacağını açıkladı. Bu açıklama siyasetçiler açısından da değerlendirildi.

Arınç, “Yüzüm daha fazla eskimesin diye siyaseti bırakıyorum” dedi. Siyasi partilerin birbirlerinin düşmanı değil rakibi olduğunu söyleyen Arınç, “11 yıldır iktidarda bulunan 1 partinin şüphesiz yıpranması mümkündür. Yüz eskimesi derler. Her gün kaymaklı baklava yenmez. Ben yüzüm daha fazla eskimesin diye 1,5 yıl sonra siyaseti bırakıyorum. Herkes keşke bunu yapabilse. Yüz eskitmemek lazım” diye konuştu.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !