Yerel Esenler Böcek İlaçlama

Yayımlanma Tarihi: Mart 23rd, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Böceklerin Sağlınızı Bozmasına İzin Vermeyin

Kısa sürede kesin sonuç veren haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri sunmak için çalışan şirketimiz, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına modern ilaçlama teknikleriyle ve her zaman bakanlık onaylı ürünler kullanarak çalışmaya devam ediyor. Haşere ve böceklerden kalıcı bir şekilde kurtulmak için Esenler böcek ilaçlama servisimizden yardım alabilir, Sağlık Bakanlığı tarafından kullanımına onay verilen ilaçlarla yaptığımız ilaçlamalar sayesinde haşere ve böceklerin sağlığınızı tehdit eden bir sorun olmaktan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böcek ve haşere ilaçlama işlemlerini gerçekleştirilen servis ekibimiz alanında gerekli eğitimleri almış, ayrıca ilaç kullanımı konusunda deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetini kazanmanın gururu yaşamakta ve bundan güç alarak daha da kaliteli hizmetler sunmak için yatırımlarımıza sürdürmekteyiz.

Haşere ve böcek türleriyle mücadele konusunda uzmanlaşmış ve uzman yılların tecrübesine sahip olan profesyonel bir ekiple çalışan şirketimizin ilaçlama hizmetleri sayesinde haşere ve böceklerin yol açtığı sorunlardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Böceklerin yol açtığı sağlık sorunlarından kurtulma imkânı sunan ve böceklerin bir daha geri dönmemek üzere yok edilmesini sağlayan ilaçlama hizmetlerimiz, ev işyeri fark etmeden her mekândaki böcek sorununa çözüm üretmektedir. Apartman, otel, hastane, okul, bahçe, depo, ev, ofis ve ticari işletmeler için çözüm odaklı ilaçlama hizmetleri sunuyor ve haşerelerin, böceklerin neden olduğu problemlere kalıcı çözüm getireceğimize garanti veriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı insan sağlığı açısından zararlı etkiler yaratmayan ilaçlar kullanmakta ve böcek sorununa en kısa süre içinde etki edecek ilaç karışımları hazırlamaktayız.

Ruhsatsız çalışan ve aslında ne iş yaptığı da tam olarak bilinmeyen kişiler tarafından yapılan ilaçlamaların insanlar için büyük tehlikeler içerdiği de unutulmamalıdır. Bu tür hatalı ilaçlamalar ve kullanılan çok tehlikeli kimyasallar insan üzerinde gerek kısa vadede zehirlenme gerekse de kanserojen içerik sebebiyle uzun vadede kanser gibi çok ciddi rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir. Ayrıca kimyasal ilaçların yanlış ve bilinçsiz uygulamalarla kullanılması zaten adaptasyon konusunda oldukça maharetli olan böceklerin daha da dirençli olmasını sağlar. Bu şekilde kimyasallara karşı geliştirdikleri bağışıklıkla, sonraki ilaçlama uygulamalarından sağ çıkabilirler. Kısacası böcek ilaçlama; ciddiyetsiz çalışan, konu ile ilgili yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilere emanet edilmeyecek kadar önemli bir uygulamadır.

 

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑