Beşiktaş

Yayımlanma Tarihi: Haziran 14th, 2013 | Haber Editörü: Hasan Arıkan

0

BJK ile Vodafone El Sıkıştı

Beşiktaş Spor Kulübü uzun zamandır devam ettiği stadyum ismi hakkı ve forma sponsorluğu görüşmelerine bugün son noktayı koydu ve Vodafone ile el sıkıştı. Vodafone Türkiye ile Beşiktaş arasında devam eden anlaşmalar neticesinde iki taraf, siyah beyazlı kulübün forma ve stadyum isim hakkı için ön anlaşma imzaladı. Şuan için Beşiktaş ve Vodafone Türkiye sponsorluk anlaşmasının detaylarına dair bir bilgi vermezken, anlaşma ile ilgili detayların önümüzdeki günler içinde kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi. Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon için birçok marka ile sponsorluk ile ilgili görüşmeler yaptığı bilindiğinden konu ile ilgili ortaya pek çok iddia atılmaktaydı ancak bu ön anlaşma haberiyle tartışmalara da son nokta konmuş oldu.

Vodafona Plaza’da bir araya gelen Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon forma ve stadyum ismi hakkı sporluğu için ön anlaşmayı imzaladığı haberi duyulunca, siyah beyazlı taraftarlar şimdiden gelecek sezon formalarının ne zaman satışa sunulacağını merak etmeye başladı. Vodafona Türkiye ile sponsorluk ön anlaşması imzalayan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman yaptığı açıklamada, kulübün yönetimini oldukça zorlu bir dönemden geçilirken devraldıklarını ve Beşiktaş’ın mevcut borçlarını azaltmak için büyük bir çaba içerisinde olduklarını söyledi.

“BJK Çağ Atlayacak”

Beşiktaş’ın dünyanın en modern stadyumlarından birine sahip olacağını ifade eden Başkan Fikret Orman, stadyumun inşasından sonra elde edilecek gelir ile siyah beyazlı kulübün çağ atlayacağının altını çizdi. Kulübün efsaneleşen stadı İnönü Stadyumu’nun isim hakkı da dahil olmak üzere gelecek sezon formalarının sponsorluğu ile ilgili Vodafone Türkiye ile uzun zamandır görüşmelerin devam ettiğini açıklayan Orman, şuan için mutabakat süreci içinde olduklarını belirtti. Yapılan ön anlaşmanın nihayete varması ile Türk futbolunun da bu anlaşmadan kazanç sağlayacağını vurgulayan Fikret Orman; “Bir ay içerisinde nihai sözleşmeye karşılıklı olarak imza atmayı hedeflemekteyiz. Vodafone gibi küresel bir markanın değerli isminin yeni stadyumumuza yakışacağına ve bu anlaşmanın Beşiktaş’a da değer katacağına inanmaktayız” dedi.

Haber Etiketleri: , , , ,


Haber Editörü Hakkında

İlkokul öncesinde tanıştığım Amiga 500, Amiga Workbench kullanmaya çalışırken erken yaşta okuma yazma öğrenmeme sebep oldu. İlkokul yıllarımda 386 DX başında oyun oynamak için geçirdiğim saatler ise MS-DOS kullanmayı öğrenmemi sağlayarak, PC dünyasına kocaman bir adım atmama yardımcı oldu. Üniversite yıllarında özgün içerik üretimine yönelik çeşitli alanlarda çalışmalar yapmaya başladım. Geçen yıllar içinde yüzlerce farklı siteye, onlarca farklı konuda, binlerce farklı yazıyla katkı sağladım ve sağlamaya da devam etmekteyim. Şuanda Tamseo+ ekibinin bir parçası olarak başta Tam Haber olmak üzere çeşitli mecralarda editörlük yapmakta, özgün içerik konusunda farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalara destek sağlamaktayım.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !