Yaşam tecavüz

Yayımlanma Tarihi: Haziran 20th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Bingöl Uzman Çavuş Tecavüzü İle Çalkalanıyor

Bingöl’de 6 uzman çavuşun 2 yıldır şu anda 16 yaşında olan bir genç kıza tecavüz etmesi skandalı ortalığı ayağa kaldırdı. Skandalın iç yüzünü ise annesi ortaya çıkardı. 14 yaşından beri 2 yıl boyunca 6 uzman çavuşun kızına tecavüz ettiklerini ortaya çıkaran anne adeta yıkıldı.

KOMŞULARI UYARDI

Anne hiçbir şeyden habersizdi komşuları ve aile yakınları anneyi bir gün uyardılar. ‘’Kızına göz kulak ol’’ diyen çevrenin ne demek istediğini anlamak için anne kızını takibe aldı. Kızını takip eden anne kızının evden çıkıp bir eve doğru yürüdüğünü gördü. Kızının o eve girdiğini gören anne hemen eve dalıp kızını dışarı çıkardı.

14 YAŞINDA KANDIRMIŞ

14 yaşındayken Facebook sosyal paylaşım sitesi üzerinden tanıştığı bir uzanma çavuşun kendisini evlenme vaadi ile kandırması sonucu yaşanmış bütün bunlar. Uzman çavuş Y.A. 14 yaşında olduğunu bilmesine rağmen genç kızı kandırmış. Buda yetmemiş gibi 5 arkadaşı ile birlikte 2 yıldır bir fiil minik kıza tecavüz etmişler. Tam 2 yıldır 6 uzman çavuşun tecavüzüne uğrayan genç kız gerçekleri itiraf etti.

O SANIKLAR SERBEST

2 yıl boyunca bugün 16 yaşında olan minik bir çocuğa tecavüz eden o sanıklar serbest bırakıldı. Bu durum küçük kızın ailesinde adeta depresyon yarattı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ailenin bu durumu için psikolojik destek sağlayacak ekipler gönderdi.

MİNİK KIZ İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİ

Ailesinin geçeği öğrenmesi üzerine minik kız intihar etmeye kalkıştı. Annesi tarafından son anda durdurulan ve kurtarılan küçük kız büyük travma yaşıyor.

BİNGÖL AYAKTA

Yaşanan bu hadisede sanıkların serbest bırakılması üzerine Bingöl halkı yağa kalktı. Yürüyüşler yapılıyor ve halk ‘’sessiz kalmayacağız’’, ‘’çocuğu yanındayız’’ tarzında sloganları ile adeta ortalığı inletiyor.  Adliye önünde toplanan yüzlerce kişi olayı kınayan sloganlar tarak ailenin yanında yer aldı.

6 UZMAN ÇAVUŞTAN 4’Ü TUTUKLANMIŞTI

Tecavüz suçu ile yargılanan 6 uzman çavuştan 4’ü tutuklanmıştı. Şüpheliler bir üst mahkemeye itiraz etmişler mahkeme tarafından serbest bırakılmalarına karar verilmişti. Soruşturma devam ediyor ve şüpheli sayıları daha da artıyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑