Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 26th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Beren Kenan’dan Ayrıldı Mı?

Beren Saat son yılların hiç şüphe yok ki en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Saat’in pek çok dizisi her daim izlenme rekorları kırdı. Beren Saat bir reklam için ünlü bir firma ile el sıkıştı. İşte o firmanın ekran yüzü olarak bugün ekranlarda yerini alan güzel oyuncu güzelliği ile yine tüm dikkatleri üzerine topladı. Fakat Beren Saat’in güzelliği dışında dikkat çeken bir önemli detay daha vardı ki o da Beren Saat’in sevgilisi Kenan Doğulu’nun kendisine aldığı yüzüktü. Beren Saat bugün o yüzüğü parmağına takmamıştı. Uzun zamandır acaba ayrıldılar mı diye dedikodular çıkan magazin basını bu detayı es geçmedi.

BEREN İŞİME ODAKLIYIM DEDİ

Yüzüğü parmağından çıkararak dikkatleri üzerine çeken Beren Saat aynı zamanda bundan sonra bütün konsantresini işine vereceğini söylemesi ile akıllarda soru işareti bıraktı. Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evlenmeleri bekleniyor bu iki ünlü isim geçen sene oldukça büyük bir aşk ile ilişkilerine başlamış ve her yerde el ele diz dize olmuşlardı biri sinema ve televizyon dünyasının dev isimi bir diğeri ise yıllardır müzik dünyasında oldukça sevilen ve tahtı sarsılamaz bir isim olarak ilişkileri de hayli sansasyonel olmuştu. Özellikle iki ismi birbirine yakıştıranların sayısı oldukça fazla idi. Beren Saat ile Kenan Doğulu evlenmeli diye çok sayıda magazin yorumu kulaklarımızda aşikar.

KENAN BEREN’E KÖŞK ALMIŞ

Magazin dünyasında son günlerde en çok dönen haberlerden biri olarak Beren Saat’e sevgilisi Kenan Doğulu’nun köşk aldığı haberi olmuştu. Oldukça yüksek bir meblağ ödeyerek köşk alan Doğulu bu haber ile günlerce magazin gündeminde kalmış, hatta Kenan Beren için hiçbir masraftan kaçınmıyor yorumları yapılmıştı.

AYRILDIKLARINA DAİR BİR AÇIKLAMA YAPMADILAR

İki ünlü ismin ayrıldıkları haberleri sadece dedikodulardan ibarettir. İki kanatta da bu anlamda her hangi bir açıklama yoktur. Beren Saati yüzüksüz gören magazin basını bu durumu değerlendirmiş olacağı gibi aynı zamanda bu durum Beren Saat’in sadece iş için ekran önünde olması ile alakalı bir durumda olabilir.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !