Magazin cem yılmaz

Yayımlanma Tarihi: Haziran 29th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ben Komedyenim İhtiyar

Gezi Parkı protestolarına destek veren isimlerden biri ünlü komedyen Cem Yılmaz olmuştu. Gezi Parkı’nda ki olayları protesto etmek için internetten sosyal medya takipçilerine paylaşımlar yapan Cem Yılmaz olayı protesto neden yazılar yazmıştı. Ağaçtan yanayım kafadan değil ve şiddeti durdurun tarzındaki paylaşımları ile Cem Yılmaz ilk defa sosyal medyayı bu kadar fazla kullanmaya başlamıştı. Cem Yılmaz’ın paylaşımları milyonlarca kişi tarafından takip edilmiş ve paylaşılmıştı. Sosyal medyayı sık kullanılmayan Cem Yılmaz Gezi Parkı için suskunluğunu bozarması hayranlar tarafından alkışla karşılanmıştı. Cem Yılmaz’ın daha sonra sosyal medya üzerindeki paylaşımlarını silmesi ise değişik yorumlara neden oldu.

LEVENT KIRCA CEM YILMAZ KORKTU DEDİ

Özellikle CHP’ye yakınlığı ile bilinen Levent Kırca’nın Cem Yılmaz’ı cephe olarak söylediği sözler Yılmaz tarafından tepki ile karşılandı. Levent Kırca Cem Yılmaz’ın sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımları silmesine Yılmaz korktu ve sildi sözleri ile değerlendirme yaptı. Levent Kırca aynı zamanda Türk sanatçılarının Gezi Parkı noktasında korktukları için sessiz kaldıklarını dile getirdi.  Levent Kırca sanatçıların korktuklarına Mehmet Ali Alabora’nın başıma gelenler yüzünden diğer sanatçı arkadaşların tedbirli davrandıklarını dile getirdi.  Sözlerini daha ağır itamlar ile devam ettiren Levent Kırca ‘’yedikleri ekmeği hak etmiyorlar’’ dedi. Türkiye’de çalışan Türkiye’de para kazanan sanatçıların Türkiye’de yaşananlara sessiz kalmasını bu sözlerle kınadı. Türkiye’de sanatçılarının dizi filmlerden alacakları paraların, reklamlardan alacakları paraların peşinde olduklarını söyleyen Levent Kırca sözlerine ‘’Cem Yılmaz’da 2 tweet attı ve daha sonra korkusundan onları sildi’’ diyerek devam etti.

YILMAZ’DAN SERT TWEET

Cem Yılmaz adeta çileden çıkartı. Cem Yılmaz Kırca’ya cevap vermekte gecikmedi.  Yine aynı sosyal paylaşım sitesi üzerinden Levent Kırca’ya cevap veren Cem Yılmaz ağır sözler ile dikkat çekti. ‘’İhtiyar senin dengin değilim, ben komedyenim, ne olduğumu biliyor olman mümkün değil’’ sözleriyle sosyal medya üzerinden Levent Kırca’ya cevap veren Cem Yılmaz Levent Kırca’nın sözlerine ne kadar sinirlendiğini belli etti.  ‘’Ay sildi, ay yazdı, ay korktu, ay pıstı bunu artık bırakın kardeşler rica ederim’’ diyerek yeni bir tweet attı.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !