Magazin

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 6th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

“Ben ‘gezi’cilere beste vermem!”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile AKP’yi öven sözleri ile bilinen şarkıcı Doğuş, ilginç çıkışlarını sürdürüyor. Şarkıcı, yaptığı bir röportajda Gezi Parkı gösterilerine katılanlara şarkı vermeyeceğini söyledi.

Gazeteci Şebnem Özcan’ın sorularını yanıtlayan şarkıcı Doğuş gazetecinin “Doğuş kimlere asla şarkı vermez” sorusuna “Gezi’ olaylarını destekleyen hiçbir sanatçıya şarkı vermem. İşin aslı bu. Onun haricinde herkese şarkı verebilirim” yanıtını verdi.

“Göğsümü gere gere söylerim”

Gezi Parkı gösterileri ile ilgili söylemleri nedeniyle çok tepki aldığının hatırlatılması üzerine şarkıcı hiçbir eleştiriyi ve tepkiyi umursamadığını dile getirdi. “Herkes kendi bildiğini savunuyor. Ben her sanatçı arkadaşımın yapması gerekeni yaptım. Doğru yerde, doğru hareket ettiğimi düşünüyorum. Ben bunu göğsümü gere gere söylerim, AK Partili olmakla gurur duyuyorum” diyen Doğuş, AKP’nin bütün yönlerini beğendiğini de sözlerine ekledi. Röportajında Mehmet Ali Alabora’dan da söz eden şarkıcı Alabora’nın konuşmaya değecek bir insan olmadığını söyledi.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !