Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 7th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Bebeğinizin Cildine Uygun Ürünler

Bebeklerin cilt sağlığı oldukça dikkat edilmesi gerekilen bir konudur. Cilt yapısı olarak en ince deri formuna ve en hassas cilt tipine sahip olan bebeklerin cilt bakımında kullanılacak olan ürünlerin, gelişmiş içeriklerden olması ve içerik bakımından bebek cildinin yapısına uygun olması gerekmektedir. bebekler için kullanılacak olan ürünlerin ph derecesi olarak oldukça hassas olarak ayarlanmış olması, bebeklerin cilt sağlığı açısından büyük ölçüde önem taşımaktadır. Bebeklerin cilt yapısı ince derili bir yapıya sahip olduğundan dolayı ph derecesi yüksek bir ürün, bebek cildinde kızarıklık ve tahrişe neden olmakla beraber ağır tedaviler gerektiren cilt hastalıklarına neden olabilmektedir. Bu nedenle ürünlerin ph derecesi kontrol ederek alınması gerekmektedir. bununla beraber paraben ve alkol içerikleri de bebek cildi için oldukça zararlıdır. Paraben maddesi aşırı derecede kullanıldığında yetişkin cildi için bile oldukça büyük riskler taşıması durumu bebek ciltlerinde daha baskın olduğundan dolayı tercih edilen ürünlerin içerisinde paraben ya da yoğun alkol maddesinin olmamasına dikkat edilmektedir.

Bebekler için kullanılacak olan ürünlerin tamamen doğal formüllerle üretilmiş olması ya da doğal özlerin kimyasal özlerden daha yoğun bir şekilde kullanılarak üretilen ürünler olması bebek ciltleri açısından en sağlıklı olandır. Aynı zamanda ürünlerin hassas bebeklerin cildine tamamen uygun olduğundan emin olunması için dermatolojik alerji testlerinden geçmiş olması ve içeriğinde alerji ya da tahrişe neden olabilecek hiçbir maddenin bulunmaması büyük ölçüde önemlidir. Bebekler için özel olarak geliştirilen ürünler arasında yer alan Babe oldukça büyük bir başarıya sahiptir.

Babe pediatri ürünleri tamamen bebek cildine uygun olarak geliştirilen ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Ph değeri bebeklerin hassas ve ince yapılı derisine göre özel olarak üretilen Babe pediatri ürünleri, içerdiği yoğun doğal özler sayesinde bebeğinizin cildini en doğal yollarla besler. Bunun yanı sıra yoğun mineral formülü ve yatıştırıcı etkisi sayesinde bebeğinizin cildinde herhangi bir tahrişe neden olmaz ve bebeğinizin cildini sürüldüğü andan itibaren rahatlatır.

 

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑