Siyaset

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 20th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

Başbakan Bakan Yıldırım’dan neden borç aldı?

Düzenlenen bir törenle açılışı yapılan Kastamonu Havaalanında kameralara son derece renkli görüntüler yansıdı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan törende yanına gelen 2 sünnet çocuğuna harçlık vermek istedi. Ancak cebinde nakit parası yoktu.

Kastamonu’da inşa edilen Havaalanı’nın açılış törenine Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile çok sayıda bakan katıldı. Renkli bir tören ile yapılan açılışın ardından Başbakan Erdoğan kısa bir konuşma yaptı. Gündeme ilişkin pek çok değerlendirmede bulunan Başbakan Erdoğan’ın gündeminde yine Gezi Parkı gösterileri ve tartışmaların hiç eksik olmadığı çözüm süreci vardı.

Borç alıp harçlık verdi

Konuşmasının ardından protokoldeki yerine oturan Başbakan Erdoğan’ın yanına sünnet kıyafetleri giymiş olan iki çocuk geldi. Başbakan çocuklarla kısa bir sohbet yaptıktan sonra onlara harçlık vermek istedi. Ancak cebinde para yoktu! Başbakan’ın imdadına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım yetişti.
Bakan Yıldırım’dan bir miktar borç para alan Başbakan Erdoğan çocuklara bu parayı harçlık olarak verdi. Bu esnada çok sayıda bakan ve korumaları Başbakan Erdoğan’ın yanına koştu. Ancak Erdoğan harçlığı çoktan vermişti.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !