Siyaset

Yayımlanma Tarihi: Aralık 20th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Barış Güler babasını aradı ama ulaşamadı

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ayrıntıları belli olmaya başladı. İddiaya göre operasyon sabahında Barış Güler babası İçişleri Bakanı Muammer Güler’e ulaşmaya çalıştı ancak başaramadı.

İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in evine organize şubeden bir amir ve yedi polis gitti. Sabah 05:30’da yapılan operasyonda Barış Güler’e savcılığın gözaltı ve arama kararı gösterildi ve ‘Barış bey sizi gözaltına almaya geldik’ denildi.

Güler bunun üzerine şaşırarak ‘Hadi ya’ dedikten sonra ‘Siz bekleyin bakanınızı arayayım’ diyerek telefona sarıldı. Ve babası İçişleri Bakanı Muammer Güler’i üç kez aradı ancak telefona yanıt alamadı.

Bunun ardından da Barış Güler gözaltına alındı.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !