Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Şubat 1st, 2021 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Arttek İle Servis Çözümleri

Buz makineleri, hızlıca soğutma ve buz yapma özelliklerinden dolayı, bireysel mutfakların ve endüstriyel mutfakların vazgeçilmez parçasıdır. İhtiyaç duyulan her an buz bulabilme imkanı sağlayan buz makineleri, Arttek Servis kalitesiyle yanınızda. Onlarca farklı markayı bünyesinde bulunduran Arttek Servis, endüstriyel mutfak alanında ihtiyaç duyulan her türlü servis hizmetini bulabileceğiniz gibi farklı markalara ait kaliteli buz makinelerinin yedek parçalarını da çatısı altında toplar. Farklı marka ve modeller ile işletmelerinizin mutfaklarını süsleyecek olan ürünleriyle Arttek Servis, sizlere sunduğu farklı hizmetlerle de ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösterir. Temin ettiğiniz ürünlerin kurulumları, onarımları ve bakımları da Arttek Servis ile güvenceye alınır. İhtiyaç duyduğunuz her alanda Arttek Servis yanınızda.

Brema
Sahip olduğu teknoloji ile kısa zamanda hızlı ve çok buz üretimi vaat eder. Sabit dikey buharlaştırıcı sistemi sayesinde üretim döngüsünün bütünlüğünü ve devamlılığını sağlar. Saf su, zengin mineralli su tankına döndüğünde ve ürün döngüsü sonlandığında püskürtme sistemi teknolojisi ile içeride lüzumsuz buz oluşumunu engeller. Brema markasının servis ve yedek parça seçeneklerine Arttek Servis ile göz atabilirsiniz.

Hoshizaki
Fiziksel ayarlara gerek kalmadan otomatik optimizasyon sistemi ile değişen koşullara uyum sağlayan Hoshizaki marka buz makineleri, yine otomatik durulama döngüsüne sahiptir. Her yeni buz oluşumundan sonra, su deposu süzülür ve temiz su doldurulur. Ayrıca kapalı su devresi sayesinde kirliliklerin buz yapım sürecine girebileceği yerleri azaltarak temiz buz oluşumu sağlar. Kolayca temizlenebilen hava filtresi ile uzun süre kullanım avantajı sağlayan Hoshizaki marka buz makinelerinin yedek parçalarını Arttek sayfasından inceleyebilirsiniz.

Scotsman
Özel tasarruflu enerji tüketim sistemi bulunan Scotsman markası ürünler uzun süreli kullanım ve düşük maliyet imkanı sunar. Hava filtresi ile oluşabilecek kirliliği en aza indirir. Gerektiğinde devreye giren filtre temizleme uyarı alarmı sayesinde buz makineniz her daim temiz kalır. Döngüsünü tamamlamış suyu süzerek yerine temiz su doldurur ve bu sayede ürettiğiniz buzların kalitesi yüksek olur. Hızlı, temiz ve kaliteli buz üretimi için Arttek endüstriyel mutfak kategorisinden Scotsman buz makinelerinin yedek parçalarını inceleyerek aradığınız parçayı hızlıca temin edebilirsiniz. Arttek Servis her türlü ihtiyacınıza cevap verir.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !