Sosyal Medya bölme duvar

Yayımlanma Tarihi: Haziran 17th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ara Bölme Nedir?

Ara Bölme Ofis ve diğer yapılarda ihtiyaç duyulan bölümleri, birimleri ve salonları oluşturmak için kullanılan bir sistemdir. Çağrı inşat ara bölme  sistemleri alanında yılların verdiği tecrübe ile ileri düzeyde yol almış ve başarısını üstlendiği projelerle de ispatlamıştır. Firmamızın Kullanışlı ve sağlam malzemeden ürettiği ara bölme sistemleri kurulumda oldukça kolaydır. Çağrı inşaat ara bölme sitemleri konusunda proje aşamasındaki her iş için detay ve fiyat analizleri yapılarak uygun çözümlere ulaşılmaktadır.
Metal yapı sistemi ile üretilen ara bölme sistemlerinde kullanılan diğer malzemeler vidalanarak monteleşir. Firmamız ara bölme sistemlerinizin Montajı sırasında alanında uzman ekibimizin sergilediği temiz işçilik ve yılların tecrübesi ile sayesinde ofis ortamında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu yüzden kurulum sırasında etrafta montajdan kaynaklı bir pislik oluşmaz. Bu anlamda çağrı inşat Ara Bölme Sistemleri konusunda titizlik ve ürünlerinin kaliteli olması Çağrın inşat Ara Bölme Sistemleri içinde tercih nedeni yapmaktadır. Bu nedenle ara bölme  denilince ilk akla Çağrı inşat ara bölme sitemleri gelmektedir.

Ara Bölme Özellikleri
Mekânlara kompakt çalışma birimleri kazandıran Ofis bölme sistemleri ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların aynı ortamlarda çalışırken kendi ilerine yoğunlaşarak rahat çalışma imkan tanır. Bu anlamda çoklu ofis yerleşimlerinde dekorasyon fikrinin en başında gelen  Ara bölme sistemleri çalışma ortamlarına sadelik kazandıran ve gözü yormayan bir sistemdir. 80 mm kalınlığı ile sade ve hoş görünümlü ara bölme sistemleri içine istenirse jaluzi konulabilir. Ara bölme sisteminin bir başka özelliği ise üretiminde kullanılan malzemenin hafif olmasıdır. Bu anlamda hafif ve kaliteden malzemeden yapılan, bölme sistemleri mekanlarda güvenli bir kullanım sağlar.
Ara Bölme Faydaları
Kolay kırılmayan ve darbelere karşı dayanıklı olan ara bölme sistemleri yıllarca kullanıldığı halde ilk günkü gibi kalır.
Mekanlarda Isı, ses ve toza karşı izolasyon malzemesi ile güçlendirildiğinde ayrıca bir yalıtım sağlar.
Beton duvarlarda olduğu gibi Kir, leke, yapmayacağından boya badana istemez. Temizliği Kolaydır.
Demonte özelliğine sahip olduğundan ihtiyaç duyulduğunda ister aynı ofiste ya da farklı bir ofiste tekrar kullanılabilir.
Sizde temiz, düzenli ve konforlu bir ofise için Çağrı inşat firmamızın ara bölme sistemlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Bunun için irtibat numaralarımızı arayarak firmamızdaki yetkililerden yardım alabilirsiniz. Ara Bölme hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan   ara bölme fotoğraf galerisi, ve ara bölme videolara ve ara bölme hakkında merak ettiğiniz tüm dokümanlara ulaşabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !