Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ekim 22nd, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

AGY PROKİMYA HAKKINDA

AYG Prokimya 2009 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin çıkartmış olduğu yerlerin kayganlığı ile ilgili yasalara istinaden Eskişehir’de kurulmuştur. AGY PROKİMYA Eskişehir merkezli olup 2009 yılından bugüne kadar Türkiye’nin her yerine hizmet vermiş olup zeminlerinde tehlike olan firmalara kaymaz zemin uygulaması yapmıştır. Teknik destek ekibimiz, yıllara dayanan pratik deneyime ve derinlemesine ürün bilgisine sahiptir. Bu da, kaymaz zemin projelerinize çözümler sunan uzman teknik tavsiyeleri vermelerini sağlar. Güler yüzlü, profesyonel ekibimiz, her yıl AGY PROKİMYA ile çalışan çok sayıda müşteriye sahip olmak üzere olağanüstü düzeyde müşteri hizmeti sunmaktadır. Kapsamlı endüstri deneyimimiz, “Güvenli zeminler, güvenli ortamlar” idealimizi karşılamak için teknik olarak gelişmiş bir dizi ürünün geliştirilmesine yol açtı. Bu ilkeye olan bağlılığımız ve bu ilkeye ulaşmamız, AGY PROKİMYA firmasını binlerce kişi ve şirketin tercihi olan finansal olarak istikrarlı, çalıştığı her türlü iş alanında başarıya ulaşmış ve memnun müşteri bırakmış, karlı, büyüyen bir şirket haline getirdi. Zeminlerinizde kayma olaylarını bitirmek, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin sağlığını korumak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kaymalara son, ISLAK VEYA KURU nedeniyle yaralanma korkusu yaşamadan sevdiğiniz zemine sahip olabilirsiniz! Fayans, mermer, granit, ahşap, vinil, mozaik, küvetler, duşlar, rampalar vb. Tüm zeminler artık daha güvenli. AGY Kaydırmaz ürünleri, Kayma direnci seviyelerini karşılayabilir ve aşabilir. Bu ürünler, herhangi bir kayma direnci testinin güvenlik kriterini fazlasıyla aşıyor! Kaydırmaz ürünler kuruyken, bir basketbol zemini ile aynı tutuşa sahiptir. Ve ıslak veya kuru, çıplak ayaklara veya tırnaklara karşı naziktir ve yok hükmündedir kaydırmaz ürünlerin olduğunu bile anlayamazsınız. Anti-Slip , güvenlidir ve uygulaması kolaydır, sadece bir kat yeterlidir ! Ve temizlenmesi kolaydır. Bu özel süper sert kaymaz zemin kaplaması ürünleri, asitlere ve alkalilere karşı direnç dahil olmak üzere olağanüstü aşınma ve kimyasal dirence sahiptir ve su altı uygulamaları için de kullanılabilir. Mükemmel hava koşullarına ve kir tutma direncine ve güçlü anti-korozif özelliklere sahiptir. En kaliteli ve güvenli kaydırmaz kaplama ürünlerine AGY PROKİMYA ile sahip olabilirsiniz. Siz de iş yerleriniz ile güveni buluşturmak, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin sağlığını korumak ve zeminlerinizde kaymaları engellemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !