Yerel hy

Yayımlanma Tarihi: Nisan 25th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Acil Gönderiler İçin Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı hızından dolayı neredeyse en çok tercih edilen taşıma türüdür. Eğer eşyalarınızın veya ticaret için kullanıyorsanız ürünlerinizin bir an önce istediğiniz yere ulaşmasını istiyorsanız bu taşıma türünü seçmelisiniz. Diğer taşıma türlerine göre fiyat olarak daha yüksek olabilir. Yine de hızlılığından dolayı kurtarıcı denebilecek boyutta bir taşıma türüdür. Fiyatının pahalı olmasının nedeni de yakıt tüketimidir. Bu taşıma maliyetini arttırmaktadır. Global veya lokal olarak iki türlü de yararlanabilirsiniz. Eğer global olarak yani dünya çapında bir taşıma gerçekleştirmek istiyorsanız globalı tercih edebilirsiniz. Lokal ise yerli olarak tanımlanabilir, yani kendi yerel ülkeniz çerçevesinde bu taşımacılık türünden yararlanabilirsiniz.

Havayolu taşımacılığındaki bir diğer husus ise korumalı paketlerle yüksek değerli eşyaları güvenilir ve zarar görmeden taşımaktır. Uzman kadrodan oluşan ekiple müşteri memnuniyeti üzerinde çalışıyor ve en iyi hizmet için çabalanıyor. Bu taşıma türüyle sadece eşyalarınızı değil aynı zamanda kargo işleminden de yararlanabilirsiniz. Taşıma sürelerinde taşıma türleri olduğu kadar coğrafi özellikler de büyük rol oynuyor. Havayolu taşımacılığı, havalimanından havalimanına ya da kapıdan kapıya şeklinde değişkenlik gösterebilir. Bu sizin seçim hakkınızın olduğu bir husustur.

Aynı zamanda bu yöntem ticaret için de sürekli kullanıldığından yaş sebze-meyve taşımacılığı veya canlı hayvan taşımacılığında da kullanılan bir yöntemdir. Çünkü bu tarz canlı seçenekleri kısa sürede ulaştırmak gerektiğinden havayolu taşımacılığı tercih edilir. Bunların yanı sıra altın, gümüş, mücevher gibi değerli eşyalarınızı da gönül rahatlığıyla firmalara emanet edebilirsiniz. Cenazeler için de kullanılan bu taşımacılık oldukça çok yönlüdür. Aklınıza gelebilecek tüm malzeme veya eşyaları taşıyan bu tür ile çok kısa zamanda istediklerinize kavuşabileceksiniz. Uzun veya kısa mesafeleriniz için ideal bir taşıma yöntemidir. İhracat işlerinde de son zamanlarda oldukça popüler olmuş bir taşımacılık yöntemidir.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑