Siyaset

Yayımlanma Tarihi: Aralık 18th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

6 müdür yardımcısı görevden alındı!

Hüseyin Çapkın’ın 2 yardımcısı, Organize Şubede görev yapan 2 müdür yardımcısı ve Mali Şubede görev yapan 2 Müdür yardımcısı mevcut görevlerinden alındı.

Mevcut görevlerinden alınan isimler şöyle; Hüseyin Çapkın’ın müdür yardımcılarından;

– Kaçakçılık, İnterpol, Europol, Sierra, Narkotik Şube, Organize Şube Sorumlusu Mahir Çakallı,

-Siber Suçlarla ve Mali Şube’den Sorumlu Hamza Tosun,

-Organize Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir, Ahmet Kalender,

-Mali Şube Müdür Yardımcıları Yasin Topçu, Kazım Aksoy

Bu sabah  5 emniyet müdürünün görevden alındığı operasyonda Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bypas edildiği, görevden alınmaların direkt İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın kanalıyla yapıldığı belirtimişti.

Çapkın’ın dün yapılan yolsuzluk operasyonlarından haberdar edilmediği için çok kızgın olduğu ve bugün yapılan görevden almaların bu nedenle yapıldığı iddia ediliyor…

3 şube müdürünün yerleri değiştirildi! 

BURSA Emniyet Müdürlüğü’nde ise, 3 şube müdürünün görev yerleri değiştirildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Cinayet, Gasp ve Ahlak Bürolardan sorumlu Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Erol Turan Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü oldu. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü İhsan Yıldız ise Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü görevine getirildi. Muhabere Elektronik Şube Müdürü Ümit Erdoğan ise, Nilüfer Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya atamaların Valiliğin tasarrufuyla gerçekleştirildiğini söyledi.

Haber Etiketleri: , , , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !